Hakkımızda

single img3

CeramiqueeN Yapı Mimarlık Mühendislik

CeramiqueeN firması 2016 Aralık ayında Nevriye Nigar İÇKALE tarafından kurulmuş olup seramik, banyo, mutfak, inşaat malzemeleri satışı, iç mimari tasarım, proje uygulama dekorasyon ve mühendislik alanlarında hizmet vermektedir. Her türlü lüks konut, daire, iş yeri vb. proje konsepti oluşturmada, müşteri istek ve kişiliği ile bütünleşen kullanışlı, özenli, tarz sahibi iddialı mekanlar yaratan hizmet ve iş kalitesi anlamında her zaman etik değerlere bağlı verdiği sözü tutan, yaptığı işi zamanında teslim eden güvenilir, vizyoner, marka bir kuruluş olarak sektörde yerini en ön sıralarda almayı hedeflemektedir. Yapılan her tasarımın; firmamızın kalitesi kadar müşterilerimizin de imzasını taşımasının önemine inanıyoruz.
imza

Ceramiqueen

Yapı Mimarlık Mühendislik

Kalitenin zamanın bir türevi olduğunu biliyoruz. Zamanında bitirilemeyen bir işin, en azından ihtiyacın zaman parametresini karşılayamadığı bu nedenle kalitenin bir bacağının eksik olduğu ilkesiyle zamanında iş teslimini esas alıyoruz. Çalışmalarımızı; proje aşamasında üç boyutlu olarak beğeninize sunduktan sonra her bir aşamada bir sonraki aşama hakkında sizleri aydınlatarak geriye dönüşün zaman ve ekonomik maliyetinden sizleri koruyarak en iyisine tek seferde sahip olmanızı hedefliyoruz.

CeramiqueeN

İç mimari tasarım konusunda profesyonel bir bakış açısıyla yaşam alanlarını daha konforlu ve işlevsel hale getirmek amacıyla 2016 yılında başladığımız çalışmalarımızı, kısa sürede edindiğimiz tecrübeler ve bundan da daha önemli olmak üzere takip ettiğimiz bilimsel çalışmalar ve dünyadaki değişimle birleştirerek her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kalite Politikamız

Ceramiqueen olarak; yasal mevzuata uygun, projenin hazırlanmasından projede kullanılacak malzemelere kadar bilimsel gelişmelerden kopmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin, proje dışındaki tüm aksaklıklarını gidermeyi, kullanımda oldukları müddetçe ihtiyaç duyulduğunda bakım ve tadilatını taahhüt ediyoruz.

Müşteri Politikamız

Müşteri politikamızın temelini; müşterimizi görüşlerimize göre yönlendirmek yerine müşteri zevkini bilimsel verilerle birleştirerek yapılacak iş hakkında tamamen hemfikir olduğumuz çalışma sonunda yıllarca dost kalacağımız insanların memnuniyeti olarak görüyoruz.

Misyonumuz

Firmamızın misyonu; bilimin gösterdiği doğrulardan ayrılmadan müşterimizin ihtiyaçlarını %100 karşılayabilecek işlevsellikte, yapanın ustalığının referans gösterileceği, kullananın uzun yıllar değişiklik isteği duymayacağı tasarımlarla halkımızı buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; kaliteyi kâra feda etmeden, müşterinin güveninin en iyi reklam olduğu bilinciyle; yarının en iyisi olmak için bugünün imkânlarını yarının ihtiyaçlarıyla birleştirerek; doğaya ve insana saygılı, alanında akla gelen ilk tasarım ve uygulama şirketi olmaktır.